Video Sources 73 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Black Beauty

Black Beauty

Find your way home.Nov. 27, 2020USA108 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një kal i egër dhe një adoleshente krijojnë një lidhje të pathyeshme me njëri-tjetrin e cila i bën ata të pandashëm…

 

Black Beauty
Black Beauty
Black Beauty
Black Beauty
Black Beauty
Black Beauty
Black Beauty
Black Beauty
Black Beauty
Black Beauty
Original title Black Beauty
IMDb Rating 6.3 1,145 votes
TMDb Rating 8.7 71 votes

Director

Ashley Avis
Director

Cast

Kate Winslet isBlack Beauty (voice)
Black Beauty (voice)
Iain Glen isJohn Manly
John Manly
Calam Lynch isGeorge Winthorp
George Winthorp
Claire Forlani isMrs. Winthorp
Mrs. Winthorp
Fern Deacon isGeorgina Winthorp
Georgina Winthorp
Patrick Lyster isMr. Winthrop
Mr. Winthrop

Similar titles

The Little Witch
The Jungle Book
Dossier K.
Room in Rome
Malena
Paper Planes
Tut Part 3: Destiny
Killers
I Am Wrath
StreetDance 2
No One Killed Jessica
Black Mass