Video Sources 102 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.xyz
Black’s Game

Black’s Game

Mar. 11, 2012Iceland104 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Në mes të fundit të viteve 90, krimi dhe skena e drogës në Rejkjavik panë një ndryshim drastik nga një botë relativisht e vogël dhe e pafajshme në një film shumë më agresiv dhe më të dhunshëm. Filmi tregon historinë e këtij ndryshimi përmes banda imagjinare të shtytësve që morën kontrollin e botës së krimit.

Black’s Game
Original title Svartur á leik
IMDb Rating 6.7 4,001 votes
TMDb Rating 6 38 votes

Similar titles

Follow Me aka No Escape
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
Hugo
Our Day Will Come
The Orphanage
A Call to Spy
All My Life
The Bygone
Trainspotting
Just My Luck
The Meyerowitz Stories
Michael Clayton