Video Sources 612 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikohqq.tv
Blended

Blended

Single Dad, No Clue. Single Mum, Flying Solo.May. 21, 2014USA117 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Pas nje takimi te shkuar keq nje burre dhe nje grua e gjejne veten ne njësituat familjaresh. Ndersa ndjenjat per njeri tjetrin rriten jane femijet e tyre ata qe perfitojne.

Blended
Blended
Blended
Blended
Blended
Blended
Blended
Blended
Blended
Blended
Original title Blended
IMDb Rating 6.5 96,006 votes
TMDb Rating 6.6 1,006 votes

Similar titles

Bareilly Ki Barfi
Blowing Up Right Now
Julayi
Paul Blart: Mall Cop 2
Cousins
Smurfs: The Lost Village
Pitching Tents
Snake in the Eagle’s Shadow
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
Rough Night
Bend It Like Beckham
Ambarsariya