Video Sources 25 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Blind

Blind

Love is blind.Jul. 10, 2019USA90 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote
what going on?

Synopsis

Faye, një ish-aktore që humbet shikimin për shkak të një operacioni lazer sysh, lufton për të vendosur në vijë jetën e saj, ndërsa jeton vetëm në shtëpinë e saj të ëndrrave në Hollywood Hills. E shtyrë nga shoqja e saj Sofia, ajo fillon të hapet me Luk, një trajner personal që është memec dhe mund të komunikojë vetëm përmes telefonit të tij celular. Kur shfaqet një i panjohur i maskuar me emrin djali i bukur, Fej kupton se nuk është aq e vetme sa mendon.

 

Blind
Blind
Blind
Blind
Original title Blind
IMDb Rating 5.2 477 votes
TMDb Rating 5 5 votes

Director

Marcel Walz
Director

Cast

Thomas Haley isOfficer Jacobs
Officer Jacobs
Jed Rowen isPretty Boy
Pretty Boy
Ben Kaplan isSushi Boy
Sushi Boy

Similar titles

The Sisters Brothers
Tamasha
7 Minutes
Catacombs
Margin Call
Red Devil
Ghost
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny
The Killer Inside Me
Child’s Play
Light of My Life
Eighth Grade