Video Sources 345 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Bloodline

Bloodline

Sep. 20, 2019USA95 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Përndjekur nga kujtimet e errëta të fëmijërisë, Evan, një punonjës social dhe baba për herë të parë, has vështirësi në përmbajtjen e dëshirës për t’u hakmarrë.

Bloodline
Bloodline
Bloodline
Original title Bloodline
IMDb Rating 5.9 876 votes
TMDb Rating 5.9 9 votes

Similar titles

First Reformed
Rambo
Elephant White
Chernobyl Diaries
V.I.P.
Street Fighter
Villain
D@bbe 2
The Others
Promising Young Woman
We Need to Talk About Kevin
Sunshine