Video Sources 160 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Blue Story

Blue Story

Nov. 22, 2019UK91 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Blue Story është një rrëfim tragjik i një miqësie midis Timmy dhe Marco, dy djem të rinj nga zona kundërshtare. Timmy nga Deptford, shkon në shkollë në Peckham, ku krijon një miqësi me Marco. Megjithë grindjet mes zonave, të dy formojnë shpejt një miqësi të fortë derisa testohet dhe ata përfundojnë në anët rivale të një lufte në rrugë.

Blue Story
Blue Story
Blue Story
Blue Story
Original title Blue Story
IMDb Rating 5.5 1,091 votes
TMDb Rating 7 19 votes

Similar titles

The Bad Guys: Reign of Chaos
By the Sea
Dragged Across Concrete
New Life
English Vinglish
Maps to the Stars
December Boys
After the Storm
Thelma & Louise
El Chicano
The Host
Carnage