Video Sources 210 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Body Cam

Body Cam

May. 19, 2020USA96 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Kur ndalesa rutinë e një makine, rezulton në vdekjen e pashpjegueshme dhe mizore të kolegut të saj polic, Reneja është e vetmja që arrin të shikojë pamjet e incidentit. Ndërsa sulmet ndaj policëve shtohen, ajo përpiqet të kuptojë forcën e mbinatyrshme që qëndron pas tyre.

Body Cam
Original title Body Cam
IMDb Rating 5.1 89 votes
TMDb Rating 6.7 7 votes

Similar titles

The VelociPastor
Daylight’s End
Annabelle Comes Home
Into the Storm
The Rig
Cell
Billionaire Boys Club
Trauma Center
Victor Frankenstein
Enter The Wild
Minutes Past Midnight
Cupid