Video Sources 172 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Bokeh

Bokeh

Mar. 24, 2017USA104 Min.TV-MA
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Gjatë pushimeve në Islandë, një çifti i ri amerikanësh zgjohen një mëngjes dhe me sa duket gjithë njerëzit e tjerë janë zhdukur nga faqja e dheut. Ata luftojnë të mbijetojnë dhe të kuptojnë këtë ndodhi misterioze që i solli ata të dyshojnë gjithçka dinë mbi veten dhe botën.

Original title Bokeh
IMDb Rating 5.0 6,752 votes
TMDb Rating 5.4 174 votes

Similar titles

The Red Maple Leaf
Aftershock
Unnatural
The Padre
Gold
Kesari
Keys to the Heart
Fantastic Four
V/H/S/2
A Single Shot
Sultan
Universal Soldier: Regeneration