Video Sources 43 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Boogie

Boogie

Shoot your shot.Mar. 05, 2021USA89 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një basketbollist i talentuar aziatik që jeton në Nju Jork, ëndërron që një ditë të luajë në NBA. Ndërsa prindërit e tij i bëjnë presion të përqendrohet në fitimin e një burse për një kolegj elitar, Bugi duhet të gjejë rrugën e tij mes të dashurës, shkollës, kundërshtarëve në fushën e lojës dhe pritshmërive për të ardhmen.

 

Boogie
Boogie
Boogie
Boogie
Boogie
Boogie
Original title Boogie
IMDb Rating 5.2 1,351 votes
TMDb Rating 6.2 39 votes

Director

Eddie Huang
Director

Cast

Similar titles

Back of the Net
Red Letter Day
Comet
Taxi 4
Jatt & Juliet 2
A.I. Rising
Anything for Her
Big Time Adolescence
Lost in Translation
Bedtime Stories
7 Days in Entebbe
Fear of Rain