Video Sources 872 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Booksmart

Booksmart

Getting straight A's. Giving zero F's.May. 24, 2019USA102 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Emi dhe Molli, të fiksuara pas mësimeve, mendojnë se rezultatet e lart u japin përparësi ndaj moshatarëve, por në prag të diplomimit, papritmas e kuptojnë se mund të kenë humbur momentet e veçanta të viteve të adoleshencës. Të vendosura për të kompensuar kohën e humbur, vajzat vendosin të shlyejnë kënaqësitë e munguara të katër vjetëve, në një natë të vetme…

Booksmart
Booksmart
Booksmart
Booksmart
Booksmart
Original title Booksmart
IMDb Rating 7.4 27,955 votes
TMDb Rating 7.3 357 votes

Director

Olivia Wilde
Director

Cast

Similar titles

High-Rise
Be Cool
Planet 51
Top Five
A Bad Moms Christmas
Bone Tomahawk
A Pure Formality
Ishaqzaade
Girl, Interrupted
Blue My Mind
Lord of War
Absolutely Anything