Video Sources 437 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoalbavid.xyz
Boost

Boost

Everyone has a price.Apr. 05, 2016USA95 Min.NOT RATED
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Kur Xhimi mori urdhër për të vjedhur një makinë, nuk e dinte aspak që do të përfshihej në botën e rrezikshme të kriminelëve më të fuqishëm. Që nga ai moment, nis një garë me kohën për të shpëtuar jetën e tij dhe të një vajze të vogël . Ai duhet të marrë disa vendime, që jo vetëm ndikojnë jetën e tij por edhe të njerëzve të tjerë….

Boost
Original title Boost
IMDb Rating 4.8 596 votes
TMDb Rating 4.5 8 votes

Director

Cast

Danny Trejo isRoy Casares
Roy Casares
Danay García isShereen Montes
Shereen Montes
Trent Garrett isAustin Banks
Austin Banks
Justin Dray isBig Tommy
Big Tommy
Rob Nagle isLorenzo Champs
Lorenzo Champs
Jonathan LaVallee isClyde Harris
Clyde Harris
Michael Flores isThe Mystery Man
The Mystery Man
Erin Evans isCrystal Heeder
Crystal Heeder
Grazi DiPaolo isJimmy Greco
Jimmy Greco

Similar titles

Dance Camp
Bigger
Acne
Extraction a.k.a. Out of Fire
The Glass Castle
Casino Royale
Notting Hill
The Aggression Scale
The Others
Please Stand By
Reclaim
Dead Snow 2: Red vs. Dead