Video Sources 156 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Boxing Helena

Boxing Helena

Beyond love, beyond obsession, there hides something beyond reason.Jun. 18, 1993USA107 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një kirurg fiksohet keq pas një gruaje shumë tërheqëse me të cilën kishte pasur një lidhje më parë. Duke mos pranuar faktin që ajo do të largohet, ai i pret gjymtyrët dhe e mban peng në shtëpinë e tij.

 

Boxing Helena
Original title Boxing Helena
IMDb Rating 4.7 11,827 votes
TMDb Rating 5.2 161 votes

Director

Cast

Julian Sands isDr. Nick Cavanaugh
Dr. Nick Cavanaugh
Bill Paxton isRay O'Malley
Ray O'Malley
Art Garfunkel isDr. Lawrence Augustine
Dr. Lawrence Augustine
Betsy Clark isAnne Garrett
Anne Garrett
Kurtwood Smith isDr. Alan Harrison
Dr. Alan Harrison
Nicolette Scorsese isFantasy Lover / Nurse
Fantasy Lover / Nurse
Meg Register isMarion Cavanaugh
Marion Cavanaugh
Marla Levine isPatricia
Patricia

Similar titles

Fahrenheit 451
Desperados
Annette
Breach
Active Shooter
Made in Italy
Classmates Minus
Escape from Alcatraz
War of the Arrows
The Shallows
To Write Love on Her Arms
Mean Machine