Video Sources 649 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikofeurl.com
Boy 7

Boy 7

Feb. 19, 2015Netherlands, Hungary90 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Kur Semi rimerr vetëdijen e tij diku, ai nuk e di si arriti dhe pse ndodhet aty. Ai kërkon vazhdimisht të gjejë se çfarë i ndodhi dhe zbulon se jeta e tij është në rrezik.

Boy 7
Boy 7
Boy 7
Boy 7
Boy 7
Boy 7
Original title Boy 7
IMDb Rating 5.8 1,536 votes
TMDb Rating 5.2 21 votes

Similar titles

The Whistleblower
Underworld: Blood Wars
The Losers
The Machinist
Singh Is Bliing
Don’t Hang Up
Missionary Man
The Call
Bye a.k.a. Adiós
Machete
The Wolf Hour
The Rendezvous