Video Sources 22 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Brahman Naman

Brahman Naman

Jan. 24, 2016United Kingdom94 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Naman, Roni dhe Berni, tre studentë nga skuadra e kuiceve gëzohen kur marrin vesh se do shkojnë në Kalkutë për një konkurs sepse shpresojnë që aty do humbin virgjërinë.

 

Brahman Naman
Brahman Naman
Original title Brahman Naman
IMDb Rating 5.6 1,821 votes
TMDb Rating 5.4 31 votes

Similar titles

The Croods
Please Stand By
Sherlock Gnomes
Stjuarti i Vogel 2
Paul
The Sky Is Pink
Sabrina Shtriga Adoleshente
Mickey Virus
Pokémon the Movie: I Choose You!
Dorm Daze 2
Ice Age
The Alibi