Video Sources 32 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Brain Freeze

Brain Freeze

Oct. 29, 2021Canada91 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një pleh i përdorur në një komunitet të pasur, të pajisur me porta hyrëse, bëhet burim i një mutacioni gjenetik që transformon banorët e tij në zombi. A do të munden një adoleshent dhe motra e tij e vogël të dalin nga ishulli i karantinuar para se të kthehen në bar?

 

Brain Freeze
Brain Freeze
Brain Freeze
Original title Brain Freeze
IMDb Rating 4.7 127 votes

Similar titles

Scream 4
Put Nonna in the Freezer
The Crossbreed
The Shrine
Game Night
The Tournament
Welcome to the Jungle
Double Trouble
Miss
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
Freaky Friday
Infestation