Video Sources 49 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Breaking Surface

Breaking Surface

There is only youFeb. 14, 2020Sweden82 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Gjatë një zhytjeje dimërore në bregdetin e largët të Norvegjisë veriore, jeta e dy motrave vihet në rrezik. Një shkëmb i rrëzuar bllokon njërën prej tyre në dyshemenë e oqeanit dhe ky çast, nis një betejë kundër kohës, që shumë shpejt mund të shënojë vdekjen.

 

Breaking Surface
Breaking Surface
Breaking Surface
Breaking Surface
Breaking Surface
Breaking Surface
Breaking Surface
Original title Breaking Surface
IMDb Rating 6.1 1,254 votes
TMDb Rating 7 160 votes

Director

Cast

Maja Söderström isIdas daughter
Idas daughter
Olle Wirenhed isIdas husband
Idas husband
Jitse Jonathan Buitnik isDive instructor
Dive instructor
Remi Alashkar isTanker Captain's Assistant
Tanker Captain's Assistant
Alessio Barreto isTanker Captain
Tanker Captain

Similar titles

Hope
The Ring Two
Dora
Source Code
A Good Day to Die Hard
Mere Pyare Prime Minister
The 33
The Score
The Disappointments Room
47 Meters Down
Black Angel
Beastly