Video Sources 490 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Breakthrough

Breakthrough

Based On The Impossible True StoryApr. 11, 2019USA116 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Kur djali i saj 14-vjeçar mbytet në liqen, një nënë me shumë besim lutet pët të që të shpëtojë nga kurthi i vdekjes dhe të shërohet.

Breakthrough
Breakthrough
Breakthrough
Breakthrough
Breakthrough
Original title Breakthrough
IMDb Rating 5.8 3,356 votes
TMDb Rating 6.9 104 votes

Director

Cast

Chrissy Metz isJoyce Smith
Joyce Smith
Topher Grace isPastor Jason Noble
Pastor Jason Noble
Mike Colter isTommy Shine
Tommy Shine
Josh Lucas isBrian Smith
Brian Smith
Rebecca Staab isCindy Reiger
Cindy Reiger
Lisa Durupt isPaula Noble
Paula Noble
Marcel Ruiz isJohn Smith
John Smith

Similar titles

Mine 9
Salaam Namaste
Suspiria
The Shack
Girls Against Boys
Little Children
Green Street Hooligans: Underground
Crisis
O.G.
Obsessed
Born a Champion
Into the White