Video Sources 45 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Breathe In

Breathe In

Jan. 18, 2013USA98 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kur një studente me program shkëmbimi vjen në një vend të vogël të qytetit të Nju Jorkut, ajo sfidon dinamikat e marrëdhënies së familjes mikpritëse dhe i ndryshon përgjithmonë jetët e tyre.

 

Breathe In
Original title Breathe In
IMDb Rating 6.4 14,195 votes
TMDb Rating 6 236 votes

Director

Cast

Guy Pearce isKeith Reynolds
Keith Reynolds
Amy Ryan isMegan Reynolds
Megan Reynolds
Mackenzie Davis isLauren Reynolds
Lauren Reynolds
Kyle MacLachlan isPeter Sebeck
Peter Sebeck
Lucy Davenport isSophie's mom
Sophie's mom
Hugo Becker isClément
Clément

Similar titles

The Disaster Artist
Hearts Beat Loud
Mud
What If
Gloria Bell
Pan’s Labyrinth
Invisible
Phantom Halo
The Scythian
Antigang
Arctic
Waar