Video Sources 44 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Breeder

Breeder

Unnatural selectionOct. 31, 2020Denmark107 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një biznesmene e pamëshirshme rrëmben gra të reja si pjesë e një eksperimenti të tmerrshëm biologjik për të përmbysur procesin e plakjes. Kur Mia shkon për të hetuar, ajo e gjen veten të bllokuar, të markuar dhe të torturuar në një laborator mjekësor nëntokësor.

 

Breeder
Original title Breeder
IMDb Rating 5.6 591 votes
TMDb Rating 5.7 7 votes

Director

Jens Dahl
Director

Cast

Signe Egholm Olsen isDr. Isabel Ruben
Dr. Isabel Ruben
Anders Heinrichsen isThomas Lindberg
Thomas Lindberg
Jens Andersen isThe Swine
The Swine
Oksana Kniazeva isElly / 14K
Elly / 14K
Eja Due isHelena / 21B
Helena / 21B
Elvira Friis isJulie / 27Q
Julie / 27Q

Similar titles

The Connection
The Hole
The Salesman
Secret Obsession
Lost Girls
Argo
The Trigonal: Fight for Justice
Hard Boiled Sweets
Chloe
Sniper: Ultimate Kill
Raw
Prisoner X