Video Sources 940 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.to
Brothers

Brothers

There are two sides to every family.Jan. 27, 2009USA104 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Sam Cahill (Tobey Maguire) dhe Tomi Cahill (Jake Gyllenhaal) janë vëllezër. Sami, niset për misionin e tij të katërt në Afganistan, ai është i martuar me të dashurën e tij të shkollës së mesme, Grace (Natalie Portman), me të cilën ka dy vajza. Por shpejt vjen lajmi se helikopteri i Sam është rrëzuar, duke vrarë të gjithë marinsat në bord. Tomi, që sapo ka dalë nga burgu, ka për detyrë të ngushëllojë gruan dhe fëmijët e vëllait të tij, pasi ai nuk po gjendet. Por gjërat ndryshojnë dhe krijohen lidhje të padëshiruara.

Brothers
Brothers
Brothers
Brothers
Brothers
Brothers
Original title Brothers
IMDb Rating 7.1 89,958 votes
TMDb Rating 6.7

Director

Jim Sheridan
Director

Cast

Tobey Maguire isSam Cahill
Sam Cahill
Jake Gyllenhaal isTommy Cahill
Tommy Cahill
Natalie Portman isGrace Cahill
Grace Cahill
Sam Shepard isHank Cahill
Hank Cahill
Mare Winningham isElsie Cahill
Elsie Cahill
Bailee Madison isIsabelle Cahill
Isabelle Cahill
Taylor Geare isMaggie Cahill
Maggie Cahill
Carey Mulligan isCassie Willis
Cassie Willis

Similar titles

Godzilla
Secretariat
The Uncovering
The Witch in the Window
Interview with the Vampire
Ava
Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno
The Game Changer
Affairs of State
The Passion of the Christ
Seberg
Chopsticks