Video Sources 452 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
  • Shiko ne streamangostreamango.com
  • Shiko ne openloadopenload.co
Bumblebee

Bumblebee

Every adventure has a beginningDec. 15, 2018USA114 Min.No Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Gjate vitit 1987 kur Bumblebee është në arrati gjen strehë në një garazh në një qytet të vogël të plazhit të Kalifornisë. Aty njihet me një 18 vjeçare dhe të dy nisin një aventurë të mundimshme!

Bumblebee
Bumblebee
Bumblebee
Bumblebee
Bumblebee
Bumblebee
Bumblebee
Bumblebee
Bumblebee
Bumblebee
Original title Bumblebee
IMDb Rating 7.3 12,974 votes
TMDb Rating 6.5 880 votes

Director

Cast

Hailee Steinfeld isCharlie Watson
Charlie Watson
John Cena isAgent Jack Burns
Agent Jack Burns
Pamela Adlon isSally Watson
Sally Watson
John Ortiz isDr. Powell
Dr. Powell
Glynn Turman isGeneral Whalen
General Whalen

Similar titles

The Rock
The Karate Kid
Cliffhanger
Nim’s Island
Fist of the North Star: Legend of Yuria
Merantau
211
In Time
Tae Guk Gi: The Brotherhood of War
The Scorpion King: Book of Souls
Battle Royale
No Tears for the Dead