Video Sources 112 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Butt Boy

Butt Boy

Sep. 21, 2019USA99 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Detektivi Foks e dashuron punën dhe alkoolin. Pasi shkon tek Alkoolistët Anonimë, sponsori i tij, Çip, bëhet i dyshuari kryesor në hetimin e tij për një fëmijë të humbur. Foks fillon të besojë gjithashtu që njerëzit po zhduken brenda prapanicës së Çipit.

Butt Boy
Butt Boy
Original title Butt Boy
IMDb Rating 4.8 239 votes
TMDb Rating 5.5 2 votes

Director

Cast

Angela Jones isDoctor Morean
Doctor Morean
Rhoda Pell isOffice Worker
Office Worker
Tyler Cornack isChip Gutchell
Chip Gutchell
Shelby Dash isAnne Gutchell
Anne Gutchell
Tyler Dryden isMarty Gutchell
Marty Gutchell
Anna Wholey isDetective Hoffner
Detective Hoffner
Tyler Rice isDetective Russel Fox
Detective Russel Fox

Similar titles

Ninja Assassin
Syrup
Y Tu Mamá También
Skubi-du ku është mumja ime
Murder Mystery
Tidal Wave
13 Sins
Torrente 5
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules
Matchstick Men
The Hollow Point
The Thing