Video Sources 624 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikowaaw.tv
Byzantium

Byzantium

Irresistible. Immoral. Immortal.Sep. 09, 2012UK118 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Kjo është historia e dy motrave të cilat për të mbijetuar duhet patjetër të ruajnë një sekret, madje edhe të vrasin nëse do ishte nevoja. Noel, një burrë i cili sapo ka humbur nënën e tij, i strehon ato në hotelin e nënës së tij të dhe fillojnë një biznes jo të zakontë.

Byzantium
Byzantium
Byzantium
Byzantium
Byzantium
Byzantium
Byzantium
Byzantium
Byzantium
Byzantium
Original title Byzantium
IMDb Rating 6.5 34,830 votes
TMDb Rating 6.1 304 votes

Director

Neil Jordan
Director

Cast

Similar titles

Fifty Shades Darker
Seven Samurai
Three Colors: Blue
Mary
High Heel Homicide
Always Shine
Curse of Chucky
Don’t Move
Guilty
Harley Davidson and the Marlboro Man
El Hilo Rojo
Chloe