Video Sources 61 Views

  • Shikoevoload.io
C U Soon.

C U Soon.

Sep. 01, 2020India98 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Xhimi njihet me Anunë në një faqe interneti takimesh dhe vendos të martohet me të. Nëna e Xhimit i kërkon kushëririt të tij Kevin, të zbulojë detaje në lidhje me Anunë. Tani është rradha e Kevin për të kërkuar të fejuarën e kushëririt të tij që zhduket pa lënë gjurmë, vetëm për të zbuluar të vërteta të errëta dhe tronditëse për të.

 

C U Soon.
C U Soon.
C U Soon.
Original title സീ യൂ സൂൺ.
IMDb Rating 8.0 2,756 votes
TMDb Rating 6.9 15 votes

Director

Cast

Fahadh Faasil isKevin Thomas
Kevin Thomas
Roshan Mathew isJimmy Kurian
Jimmy Kurian
Saiju Kurup isDr. Prasanth
Dr. Prasanth
Maala Parvathi isJimmy's Mother
Jimmy's Mother
Kottayam Ramesh isJacob Sebastian
Jacob Sebastian
Naveen Nazim isNikhil Sebastian
Nikhil Sebastian
Neeraja Rajendran isJacob Sebastian's Wife
Jacob Sebastian's Wife
Lakshmi Venugopal isPrasanth's Wife
Prasanth's Wife

Similar titles

Pitbull. Ostatni pies
October
Pledge
Narc
Operation Red Sea
The Tracker
Carriers
Bridge to Terabithia
The Housemaid
Machete Kills
LOL
Vedam