Video Sources 108 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Carjacked

Carjacked

It's her car. Don't tell her what to do with it.Nov. 22, 2011USA89 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një nënë e vetme dhe fëmija e saj janë rrëmbyer në makinën e saj nga një hajdut bankash.

Original title Carjacked
IMDb Rating 5.0 4,007 votes
TMDb Rating 5 65 votes

Director

John Bonito
Director

Cast

Similar titles

Blue Iguana
Son of Saul
Dabangg
The Last Days on Mars
Kill Bill: Vol. 2
Gunless
Rambo: First Blood Part II
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
Looper
Yummy
Avatar
Shutter Island