Video Sources 127 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Castle in the Ground

Castle in the Ground

Sky high is rock bottom.Sep. 05, 2019Canada105 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Pas vdekjes së parakohshme të nënës së tij, një i ri fillon të shoqërohet me fqinjën e tij karizmatike dhe përfshihet në botën e varësisë dhe dhunës. Njëkohësisht kjo lloj epidemie pushton dhe qytetin e tyre të vogël

Castle in the Ground
Castle in the Ground
Original title Castle in the Ground
IMDb Rating 6.8 123 votes
TMDb Rating 7 1 votes

Similar titles

6 Balloons
Guzaarish
The Craft: Legacy
What’s Eating Gilbert Grape
Raid
Arbitrage
Gosnell: The Trial of America’s Biggest Serial Killer
We Own the Night
The Divine Move
Desierto
To The Beat
The Sea Inside