Video Sources 70 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Catch the Bullet

Catch the Bullet

The sun never sets on vengeance.Sep. 10, 2021Unknown89 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Brit MekMaster, një marshall amerikan i cili rrallë kthen të kërkuarit gjallë, kthehet në shtëpi dhe zbulon se krimineli Xhed Blejk me bandën e tij kanë rrëmbyer djalin e tij 12 vjeçar, Çadin

 

Catch the Bullet
Catch the Bullet
Original title Catch the Bullet
IMDb Rating 3.5 65 votes
TMDb Rating 3.5 2 votes

Similar titles

Green Zone
The Dark Military
The Last Rescue
Ghost Rider: Spirit of Vengeance
2.0
Steel Rain
District B13
Age of Heroes
Furie
The Whiskey Bandit
The Man in the Iron Mask
Universal Soldier: Regeneration