Video Sources 219 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Chaman Bahar

Chaman Bahar

Jun. 19, 2020India111 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një djalë i një qyteti të vogël bie në dashuri me një nxënëse shkolle që jeton përballë dyqanit të tij. Ai përjeton dashuri, xhelozi dhe tradhëti pa e takuar atë edhe një herë të vetme.

Chaman Bahar
Original title Chaman Bahar
IMDb Rating 7.3 2,486 votes
TMDb Rating 2 1 votes

Director

Cast

Alam Khan isShiladitya Tiwari
Shiladitya Tiwari

Similar titles

Long Day’s Journey Into Night
Tajomaru – Avenging Blade
1911
Me and Earl and the Dying Girl
The Possession of Hannah Grace
Fashion
Ghost in the Shell
La Haine
Titanic
Beast of Burden
We Go On
Lucky Number Slevin