Video Sources 26 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Chaos Walking

Chaos Walking

No one escapes the noise.Feb. 24, 2021USA109 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Në të ardhmen, bota ka marrë një rrjedhë komplet ndryshe teksa çdo mendim që ti ke mund të dëgjohet nga të gjithë në formë zëri dhe imazhi të quajtur Zhurmë. Kjo gjë krijon një kaos të vërtetë midis njerëzve.

 

Chaos Walking
Chaos Walking
Chaos Walking
Chaos Walking
Chaos Walking
Chaos Walking
Chaos Walking
Chaos Walking
Chaos Walking
Chaos Walking
Original title Chaos Walking
IMDb Rating 5.7 4,588 votes
TMDb Rating 7.4 147 votes

Director

Doug Liman
Director

Cast

Daisy Ridley isViola Eade
Viola Eade
Tom Holland isTodd Hewitt
Todd Hewitt
Mads Mikkelsen isMayor David Prentiss
Mayor David Prentiss
Nick Jonas isDavy Prentiss Jr.
Davy Prentiss Jr.
Ray McKinnon isJim Johnson
Jim Johnson
Kurt Sutter isCillian Boyd
Cillian Boyd

Similar titles

Teraa Surroor
Men in Black II
Nibunan
Ride Along
The Mummy Returns
The Swordsman
Steel Rain
Balkam Scam 2
Machete Kills
The Core
Fool’s Gold
The Bourne Legacy