Video Sources 358 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Upvidupvid.co
Checkered Ninja

Checkered Ninja

Dec. 25, 2018Denmark81 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Kur xhaxhai i tij, pas një udhëtimi në Tajlandë, i sjell dhuratë kukullën-ninxha me kuadrate, Eske zbulon se kukulla është e gjallë dhe mund ta ndihmojë atë me problemet në shkollë. Eske dëshiron t’i kthejë nderin, por shpejt mëson se ninxha është në një mision hakmarrjeje dhe ai duhet të përfshihet në të…

Checkered Ninja
Checkered Ninja
Checkered Ninja
Checkered Ninja
Checkered Ninja
Checkered Ninja
Checkered Ninja
Checkered Ninja
Checkered Ninja
Checkered Ninja
Original title Ternet Ninja
IMDb Rating 7.7 2,005 votes
TMDb Rating 7 4 votes

Director

Cast

Similar titles

10 Years
One 2 Ka 4
Big hero 6 (6 heronjtë)
The Amazing Spider-Man
T-34
Scary Movie 4
Wild Rose
Horse Girl
Lupin III
Stuck Apart a.k.a Azizler
The Longest Yard
Fist Fight