Video Sources 28 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Chemical Hearts

Chemical Hearts

Fall in love. Fall apart.Aug. 21, 2020USA93 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

Në ditën e parë të vitit të fundit të gjimnazit, Henri Peixh takohet me studenten e transferuar, Grejs Taun, dhe duket sikur gjithçka është gati të ndryshojë. Kur Grejs dhe Henri përzgjidhen si kryeredaktorët e gazetës së shkollës, ai menjëherë tërhiqet nga vajza e re misterioze. Ndërsa mëson sekretin tronditës që i ka ndryshuar jetën asaj, ai e gjen veten duke u dashuruar me të, ose të paktën me personin që ai mendon se ajo është.

 

Chemical Hearts
Chemical Hearts
Chemical Hearts
Chemical Hearts
Chemical Hearts
Chemical Hearts
Original title Chemical Hearts
IMDb Rating 6.2 6,278 votes
TMDb Rating 7.6 531 votes

Director

Cast

Lili Reinhart isGrace Town
Grace Town
Austin Abrams isHenry Page
Henry Page
Bruce Altman isToby Page
Toby Page
Adhir Kalyan isKem Sharma
Kem Sharma
Coral Peña isCora Hernandez
Cora Hernandez
Meg Gibson isGloria Page
Gloria Page

Similar titles

Y Tu Mamá También
Eighth Grade
The Wall
Blackhat
The Border Post
Johnny Mad Dog
Seal Team Six: The Raid on Osama Bin Laden
Dear White People
Miracle in Cell No. 7
The Upside
End of Watch
The Fundamentals of Caring