Video Sources 133 Views

  • Shikovidmoly.net
Chhapaak

Chhapaak

Jan. 10, 2020India123 Min.Unrated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Gjyqet dhe triumfet e Maltit, një e mbijetuar nga një sulm acid. Nga hetimi i sulmit deri në proceset gjyqësore, trajtimi mjekësor deri tek shërimi emocional. Chhapaak është historia e shpirtit të pashtypur njerëzor.

Chhapaak
Chhapaak
Chhapaak
Chhapaak
Chhapaak
Chhapaak
Chhapaak
Chhapaak
Chhapaak
Chhapaak
Original title छपाक
IMDb Rating 5.1 23,481 votes
TMDb Rating 7.9 13 votes

Director

Cast

Similar titles

Molly’s Game
The Kitchen
Honest Thief
Made In China
Abducted
Barrio Brawler
Acts of Violence
Singh Is Bliing
Shooter
Lore
Plus One
Beautiful Creatures