Video Sources 303 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Chimera Strain

Chimera Strain

DO YOU WANT TO LIVE FOREVER?Feb. 24, 2018India80 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një shkencëtar ngrin fëmijët e tij në përpjekje për të kuruar sëmundjen e tyre vdekjeprurëse gjenetike duke koduar ADN-në e kandilit të detit, Turritopsis.

Chimera Strain
Chimera Strain
Original title Chimera Strain
IMDb Rating 5.4 1,337 votes
TMDb Rating 4.9 5 votes

Similar titles

Management
Broken City
Double Impact
Abrafasi dhe Piratët e Karaibeve
The 9th Life of Louis Drax
Predator 2
The Social Network
Irresistible
Night in Paradise
Woodlawn
The Tunnel
The Descent: Part 2