Video Sources 364 Views

  • Shiko ne Upvidupvid.co
Cinderela Pop

Cinderela Pop

Feb. 28, 2019Brazil94 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një përqasje moderne e përrallës së Hirushes ku një vajzë e cila ëndërron të bëhet DJ, bie në dashuri me një këngëtar romantik por, njerka e saj bën çmos që të mos përfundojnë bashkë.

Cinderela Pop
Original title Cinderela Pop
IMDb Rating 4.5 159 votes
TMDb Rating 6.9 46 votes

Director

Cast

Similar titles

Tomi, Xherri dhe Magjistari i Ozit
Around the Sun
Otherhood
Barely Lethal
Xhorxhi Mbreti i Xhungles 2
Pocket Listing
P.S. I Love You
Set It Up
The Binge
Silver Linings Playbook
The Mafia Kills Only in Summer
Invisible Sister