Video Sources 45 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Cinderella

Cinderella

One shoe to rule them all.Sep. 03, 2021USA113 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një film muzikor modern me një vështrim të guximshëm në përrallën klasike. Heroina jonë ambicioze ka ëndrra të mëdha dhe me ndihmën e Kumbarit të saj të mrekullueshëm, ajo këmbëngul për t’i realizuar ato.

 

Cinderella
Cinderella
Cinderella
Cinderella
Cinderella
Cinderella
Cinderella
Cinderella
Cinderella
Original title Cinderella
TMDb Rating 6.7 147 votes

Director

Kay Cannon
Director

Cast

Camila Cabello isCinderella
Cinderella
Nicholas Galitzine isPrince Robert
Prince Robert
Billy Porter isFabulous Godmother
Fabulous Godmother
Pierce Brosnan isKing Rowan
King Rowan
Minnie Driver isQueen Beatrice
Queen Beatrice
Tallulah Greive isPrincess Gwen
Princess Gwen

Similar titles

Absolutely Anything
Down to Earth
Mujhse Dosti Karoge!
Mere Brother Ki Dulhan
The Kissing Booth 3
Honey
30 Minutes or Less
The Santa Clause
Captain Underpants: The First Epic Movie
Scherzo Diabolico
We Are Family
Asterix: The Secret of the Magic Potion