Video Sources 701 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Cinderella the Cat

Cinderella the Cat

Sep. 05, 2017Italy86 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Hirushja lufton që t’i shpëtojë planeve të liga të njerkës dhe gjashtë vajzave të saj. Të gjithë jetojnë në bordin e anijes “Megaride”, një anije e bllokur në portin e Napolit, një qytet me të ardhmen e shkatërruar.

Cinderella the Cat
Cinderella the Cat
Original title Gatta Cenerentola
IMDb Rating 7.0 264 votes
TMDb Rating 7.4

Similar titles

Check Point
Nitro
Drejt Fundit
Glass Jaw
What Lies Below
Transformuesit-Filmi
Valerian and the City of a Thousand Planets
Late Phases
Sleepless
Black Mass
Ice Age: Collision Course
The Salesman