Video Sources 237 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Cities of Last Things

Cities of Last Things

Dec. 13, 2018Taiwan107 Min.TV-MA
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kjo është historia e tre ngjarjeve të rëndësishme në jetën e Zhang Dong ling të treguara nga ngjarja e fundit tek ajo më e hershmja. Tre netë, një në adoleshencë, një në rini dhe një në pleqëri, që ndryshojnë në mënyrë drastike jetën e tij.

Cities of Last Things
Cities of Last Things
Original title 幸福城市
IMDb Rating 6.0 515 votes
TMDb Rating 6.7 6 votes

Similar titles

Blade of the Immortal
Raging Bull
Shutter Island
Anna Karenina
Hereditary
Black ’47
Far and Away
A Prophet
Fireproof
Agora
The Last King
Phantom Thread