Video Sources 147 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
City of Dead Men

City of Dead Men

Ready to die?Nov. 15, 2014USA87 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një amerikan i cili udhëton në Amerikën e Jugut, përfundon duke jetuar me një grup njerëzish te cuditshëm në një spital të braktisur dhe me një të kaluar tepër të errët.

City of Dead Men
City of Dead Men
Original title City of Dead Men
IMDb Rating 3.8 460 votes
TMDb Rating 4.8 17 votes

Director

Cast

Similar titles

Train to Busan
Mute
Child’s Play
Cut Throat City
Better Watch Out
Gen-X Cops
Rogue City
Murder 3
For the Emperor
The Lost Brother
Terminator 3: Rise of the Machines
Camera Obscura