Video Sources 1167 Views

  • Shikovudeo.net
Clair Obscur

Clair Obscur

Sep. 11, 2016Turkey105 Min.PG
Your rating: 10
10 1 vote

Synopsis

Dy femra turke njëra e shtypur nga traditat seksiste dhe njëra e lirë nga zakonet moderne, kanë më shumë të përbashkëta nga se duket.

Clair Obscur
Original title Tereddüt
IMDb Rating 6.5 1,785 votes
TMDb Rating 6 21 votes

Director

Cast

Similar titles

Breathe In
Are We Done Yet?
A Christmas Gift from Bob
John Q
The Grandmaster
The Legend Is Born: Ip Man
ABCD (Any Body Can Dance)
Cold Prey II
Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno
A Christmas Carol
Sunrise In Heaven
The Glass Castle