Video Sources 35 Views

  • Shikoevoload.io
Classmates Minus

Classmates Minus

Nov. 20, 2020Taiwan122 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Katër shokë që nga shkolla e mesme, tashmë në të dyzetat e tyre kanë humbur esencën kohës. Jeta do sprovojë miqësinë e tyre duke i dhënë dikujt pushtet dhe dikujt vështirësi.

 

Classmates Minus
Classmates Minus
Classmates Minus
Classmates Minus
Classmates Minus
Classmates Minus
Classmates Minus
Classmates Minus
Classmates Minus
Classmates Minus
Original title 同學麥娜絲
IMDb Rating 7.4 521 votes
TMDb Rating 7.3 5 votes

Similar titles

I’m Your Woman
Burnt
One Love , Two Lives aka Bir Ask Iki Hayat
Pimp
These Final Hours
Endings, Beginnings
Badla
X: Night of Vengeance
Mother’s Day
Sister Sister
Alfie
Secret Society of Second Born Royals