Video Sources 20 Views

  • Shikoevoload.io
Close Enemies

Close Enemies

Oct. 03, 2018France111 Min.TV-MA
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Dris dhe Manuel janë dy miq fëmijërie që përfundojnë duke ndjekur shtigje të kundërta: Manuel zgjodhi jetën e banditëve, ndërsa Dris bëhet polic. Kur marrëveshja më e madhe e Manuel shkon gabim, ata takohen përsëri dhe kuptojnë se të dy kanë nevojë për njëri-tjetrin për të mbijetuar në botët e tyre.

 

Close Enemies
Close Enemies
Close Enemies
Close Enemies
Original title Frères ennemis
IMDb Rating 6.3 1,909 votes
TMDb Rating 5.9 101 votes

Director

Cast

Similar titles

Good Kill
The Lincoln Lawyer
Billu
Antares
Vivah
All Good Things
A Walk Among the Tombstones
Water and Fire
Oldboy
A Taxi Driver
Transcendence
Shanghai