Video Sources 124 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Close to the Horizon

Close to the Horizon

Oct. 10, 2019Germany117 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Xhesika e di si do të jetë jeta e saj dhe ku do ta çojë. Por kur takohet me Danin, një djalosh me një të kaluar të ndërlikuar, çdo gjë mund të përmbyset.

Close to the Horizon
Close to the Horizon
Close to the Horizon
Original title Dem Horizont so nah
IMDb Rating 6.7 496 votes
TMDb Rating 7.4 91 votes

Similar titles

Straight Outta Compton
John Q
Son of God
Troy
Disconnect
About Elly
The Son of Joseph
Lost in London
David
Love n’ Dancing
Desperados
Contagion