Video Sources 153 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Clover

Clover

Luck be a ladyApr. 03, 2020USA101 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Dy vëllezër irlandezë janë në borxh ndaj bosit italian të zonës. Ndërsa përpiqen t’i shpëtojnë ndjekjes së tij, ata përfshihen në një lëmsh vrasjesh dhe ngatërresash, shkakun e të cilave do të arrijnë ta kuptojnë vetëm në fund…

Clover
Original title Clover
IMDb Rating 4.2 76 votes

Similar titles

Soul
Be Cool
Sonu Ke Titu Ki Sweety
Reservoir Dogs
Mary Poppins Returns
Keep Watching
Traitor
Max Cloud
The Hunt for Red October
The Little Things
Raze
The Escape of Prisoner 614