Video Sources 146 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Çocuklar Sana Emanet

Çocuklar Sana Emanet

Mar. 23, 2018Turkey145 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Qerimi punon si arkitekt dhe është martuar me Jezim. Zhgënjimi më i madh i tyre është pamundësia për t’u bërë me fëmijë. Teksa shkojnë në shtëpinë e tyre verore një fëmijë hidhet para makinës, dhe Qerimi lëndohet rëndë…

Çocuklar Sana Emanet
Original title Çocuklar Sana Emanet
IMDb Rating 5.0 660 votes
TMDb Rating 8 1 votes

Similar titles

Ten Thousand Saints
An Easy Girl
Happy Death Day
PK
Anything for Her
M.F.A.
Till We Meet Again
Annem aka My Mother
Jerry Maguire
Layer Cake
Mission: Impossible II
The Beast