Video Sources 30 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
CODA

CODA

Every family has its own language.Jul. 30, 2021France112 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Rubi, është personi i vetëm që dëgjon në familjen e saj të shurdhër. Kur biznesi i peshkimit i familjes kërcënohet, Rubi e gjen veten të ndarë mes ndjekjes së dashurisë së saj për muzikën dhe frikës për të braktisur prindërit e saj.

 

CODA
CODA
CODA
CODA
CODA
CODA
CODA
CODA
CODA
Original title CODA
IMDb Rating 8.1 5,422 votes
TMDb Rating 8.5 71 votes

Director

Siân Heder
Director

Cast

Emilia Jones isRuby Rossi
Ruby Rossi
Marlee Matlin isJackie Rossi
Jackie Rossi
Troy Kotsur isFrank Rossi
Frank Rossi
Eugenio Derbez isBernardo Villalobos
Bernardo Villalobos
Daniel Durant isLeo Rossi
Leo Rossi
John Fiore isTony Salgado
Tony Salgado

Similar titles

Vedam
At Eternity’s Gate
Gwen
Fruitvale Station
Lukas-The Bouncer
Temps
A Private War
The Joke Thief
The Echo
Syriana
Chakde! India
The Outsider