Video Sources 283 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Code of Honor

Code of Honor

There is no honor in revenge.May. 06, 2016USA106 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një ish ushtarak pasi i ka vdekur gruaja dhe djali gjatë shkëmbimit të zjarrit mes dy bandave kthehet të pastroj rrugët nga mafia. Në të njëjtën kohë nisma e tij kundërshtohet nga ish kolegu i tij në ushtri.

Code of Honor
Code of Honor
Original title Code of Honor
IMDb Rating 4.2 1,983 votes
TMDb Rating 4.2 36 votes

Director

Cast

Steven Seagal isRobert Sikes
Robert Sikes
Craig Sheffer isWilliam Porter
William Porter
Louis Mandylor isDetective James Peterson
Detective James Peterson
Helena Mattsson isKeri Green
Keri Green
Griff Furst isJerry Simon
Jerry Simon
Michael Flynn isCaptain Connely
Captain Connely
R. D. Call isMayor Randolf
Mayor Randolf
Scott Takeda isAttorney Johnny Ito
Attorney Johnny Ito

Similar titles

Daredevil
86 Melrose Avenue
King of Thieves
The Decline
The Usual Suspects
Teraa Surroor
Fatal Attraction
Party Hard, Die Young
The King
Ghost
Jeepers Creepers
American Muscle