Video Sources 18 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Come Away

Come Away

A story about courage, wonder and never growing old.Nov. 12, 2020UK94 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote
what going on?

Synopsis

Kur vëllai i tyre i madh vdes, Piteri dhe Liza kërkojnë të shpëtojnë prindërit e tyre nga dëshpërimi derisa të detyrohen të zgjedhin midis shtëpisë dhe imagjinatës, duke hedhur bazën për udhëtimet e tyre ikonike në botën e çudirave dhe Kurrkund.

 

Come Away
Come Away
Come Away
Come Away
Original title Come Away
IMDb Rating 5.8 628 votes
TMDb Rating 6.3 9 votes

Director

Cast

Angelina Jolie isRose Littleton
Rose Littleton
Gugu Mbatha-Raw isAdult Alice
Adult Alice
Derek Jacobi isMr. Brown
Mr. Brown
Anna Chancellor isEleanor Morrow
Eleanor Morrow
Clarke Peters isMad Hatter
Mad Hatter
David Gyasi isCaptain Hook
Captain Hook

Similar titles

Mommy
The Hundred-Foot Journey
Around the Sun
Lolita’s Club
Arrowhead
Caged
The Two Popes
Kambakkht Ishq
Sarkar
Cellular
Big Game
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines