Video Sources 281 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Commando 3

Commando 3

It's time to get him back...Nov. 28, 2019India133 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një burrë misterioz është një mision kërcënues për të sulmuar vendin nga baza e tij në Londër. Karan Singh Dogra vendos të ndjekë një kundërshtar të ndihmuar nga Inteligjenca Britanike. A do të mundet Komandoja të ndalojë sulmin dhe të mbrojë vendin?

Commando 3
Commando 3
Commando 3
Commando 3
Commando 3
Commando 3
Commando 3
Original title कमांडो 3
IMDb Rating 5.8 946 votes
TMDb Rating 6.3 5 votes

Director

Aditya Datt
Director

Cast

Similar titles

Daylight
Dreamland
Josie
Wrath of Silence
X: Night of Vengeance
The Vault
Fado
Sacrifice
Fireball
Felon
The Last Days
Romulus & Remus: The First King