Video Sources 604 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Confidential Assignment

Confidential Assignment

Jan. 18, 2017South Korea125 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Kur një organizatë krimi nga Koreja e Veriut kalon kufijtë dhe futet në tokën e Koresë së Jugut, një detektiv i Koresë së Jugut duhet të bashkëpunojë me një detektiv të Koresë së Veriut për të hetuar vendndodhjen e tyre.

Confidential Assignment
Confidential Assignment
Confidential Assignment
Confidential Assignment
Confidential Assignment
Confidential Assignment
Confidential Assignment
Confidential Assignment
Original title 공조
TMDb Rating 6.8 4 votes

Director

Cast

Hyun Bin isIm Chul-ryung
Im Chul-ryung
Yoo Hae-jin isKang Jin-tae
Kang Jin-tae
Im Yoona isPark Min-young
Park Min-young
Kim Joo-hyuk isCha Ki-sung
Cha Ki-sung
Lee Dong-Hwi isPark Myung-ho
Park Myung-ho
Lee Hae-yeong isDetective Squad Chief Pyo
Detective Squad Chief Pyo

Similar titles

Outrage
The Lost City of Z
Fighting with My Family
Vice
Munna Michael
Sextuplets
The Man Standing Next
Ratatouille
Me and Earl and the Dying Girl
Lake Placid: Legacy
All About Nina
The Last Days of American Crime