Video Sources 614 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Cop Out

Cop Out

Rock out with your Glock outFeb. 26, 2010USA107 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Karta e bejsbollit të Xhimit është vjedhur. Duke qenë shpresa e tij e vetme për të paguar dasmën e së bijës,ai vihet pas hajdutëve me ndihmën e kolegut të tij, Paul.

Cop Out
Cop Out
Cop Out
Cop Out
Cop Out
Cop Out
Cop Out
Cop Out
Cop Out
Cop Out
Original title Cop Out
IMDb Rating 5.6 77,857 votes
TMDb Rating 5.3 493 votes

Similar titles

Marry Me, Dude
Hallelujah! aka Le missionnaire
Goutham Nanda
Ticking Clock
Little Evil
Everything You Want
Hirushja dhe 7 Xhuxhat
Everybody Knows
Ride Along 2
Sye Raa Narasimha Reddy
Jamesy Boy
The Animal